Alla inlägg den 4 november 2012
Hej :)
nu säljer min klass kakor/kola till fick pengar när vi ska på klassresa så nu kan ni köpa av mej :)
sorterna som finns är
en burk kostar 50 kr vilken sort det än är :)
Pris: | 50:- |
Må | Ti | On | To | Fr | Lö | Sö | |||
1 | 2 | 3 | 4 | ||||||
5 | 6 | 7 |
8 |
9 | 10 | 11 | |||
12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | |||
19 |
20 | 21 |
22 | 23 |
24 | 25 |
|||
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
|||||
|